Мектебімізде 5-11 сыныптар арасында оқушыларды еңбекке, ұйымшылдыққа, бастамашылыққа, ұжымдық іс-әрекетке тәрбиелеу мақсатында «Күзгі жәрмеңке» ұйымдастырылды. Атаулы іс-шарадан ата-аналар да тыс қалмады. Өз тараптарынан демеушілік жасап, ақыл-кеңес беріп, жәрмеңкенің жоғары дәрежеде өтуіне ықпал етті. Оқушылардың еңбектерімен жасалған тағам түрлері, жеміс-жидектер мен сан-алуан қол өнер бұйымдары да сатылымнан өз орындарын тапты. Жәрмеңкеге қатысқан оқушыларымыз бен ата-аналарға алғысымызды білдіреміз!

В нашей школе среди 5-11 классов была организована «осенняя ярмарка» с целью воспитания учащихся к труду, сплоченности, инициативности, коллективной деятельности. Не остались без внимания и родители. Со своей стороны спонсировал, консультировал и способствовал проведению ярмарки на высоком уровне. Виды еды, фрукты и разнообразные предметы ручной работы, созданные трудами учащихся, также нашли свое место в продаже. Благодарим наших учеников и родителей, принявших участие в ярмарке!